aboutus
کارخانه تور

پلتفرم فناوری iAir CDMO

 

در 25هفتماکتبر 2022، دولت مردمی شانگهای اعلام کرد که CanSino جدید استنشاق کوویدواکسندر شانگهای واکسینه خواهد شد، که منعکس کننده مزایای ترکیب دارو و دستگاه است.

 

در حال حاضر، تحقیق و توسعه داروهای سیستم تنفسی عمدتاً برای آسم، بیماری انسداد مزمن ریه و غیره استفاده می شود، اما تحقیق و توسعه دارورسانی آئروسل برای بیماری های سیستم تنفسی مانند عفونت دستگاه تنفسی، فیبروز ریوی، بیماری قلبی ریوی ، فشار خون ریوی و سایر بیماری های سیستم تنفسی به یک جهت جدید تحقیق و توسعه تبدیل خواهند شد.

 

نبولایزرهای مش به اولین انتخاب برای توسعه محصول ترکیبی دارو و دستگاه استنشاقی تبدیل شده اند.آنها می توانندطیف گسترده ای از فرمول های دارویی جدید از جمله داروهای بیولوژیکی نوآورانه ماکرومولکولی و داروهای مولکولی کوچک مانند آنتی بیوتیک ها، اینترفرون ها، آنتی بادی های مونوکلونال، پلی پپتیدها و اسیدهای نوکلئیک را در هوا بسازید.

Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

 

Yirdoc با شرکت های دارویی در سراسر جهان برای توسعه درمان های آئروسل پیشرفته همکاری می کند.اینها بر اساس بهینه سازی یک پلت فرم تحویل آئروسل کارآمد به نام پلتفرم فناوری iAir است.

 

پلت فرم فناوری iAir

·نیازهای سفارشی داروهای خاص، گروه های بیمار و سناریوهای پزشکی را برآورده کنید.
·FDA/CE/NMPA و بیش از 30 گواهینامه ملی.

 

Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

فناوری اتمیزاسیون دقیق iAir: پلت فرم فناوری استنشاق آئروسل یک مرحله ای

1. سنسور: غشای مش

·ایمن: مواد آلیاژی درجه پزشکی، فناوری لیزر، ریز منافذ صاف، عدم ریزش اسید اچ، صفحه اسپری تایید شده است، بدون عوارض جانبی.

·کارآمد: نرخ اتمیزه شدن بالا، رسوب ریوی بالا.

·پایدار: TDD پایدار، MMAD قابل تنظیم، توزیع یکنواخت اندازه ریز منافذ، بدون تغییر شکل، بدون کف در اتمیزه شدن، تحت تاثیر حجم محلول و زمان اتمیزه شدن قرار نمی گیرد، موثر در طولانی مدت.

Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2

2. الگوریتم دقیق: فناوری IAD و SWDA

·فناوری ثبت اختراع IAD (تحویل آئروسل هوشمند): با تنفس، تولید دارو در غبار را هنگام بازدم متوقف می کند، به طور موثر نرخ استفاده از دارو را بهبود می بخشد.

·فناوری ثبت اختراع SWDA (اتمیزه کننده امواج سینوسی): حفظ فعالیت بیولوژیکی شکننده پس از نبولیزاسیون با الگوریتم ثبت شده.

 

3. مدیریت دیجیتال درمانی مبتنی بر AIoT

 

Yirdoc خدمات کاملاً یکپارچه ای را برای حمایت از مشتریان در توسعه محصولات ترکیبی دستگاه های دارویی ارائه می دهد.

 

دستگاه IoT durg می‌تواند داده‌ها را در زمان واقعی از طریق بلوتوث منتقل کرده و در سمت مشتری آپلود کند.در این بین سرپرستان بیمار و پزشکان می توانند سوابق تاریخی را مشاهده کنند.همچنین می‌توان داده‌ها را به شرکت‌های داروسازی و شرکت‌های دستگاه‌های استنشاقی منتقل کرد و تحقیقات علمی و آزمایش‌های بالینی را راحت‌تر و اقتصادی‌تر کرد.

 

Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3

 

یک نمونه از پلتفرم فناوری iAir CDMO در نبولایزر مش ارتعاشی

 

پلت فرم عمومی Yirdoc VM-101 یک تجهیزات تحویل آئروسل دقیق یک مرحله ای با برخی از اجزای اصلی (نگهدارنده پروانه اتمیزه کننده، فنجان اتمیزه کننده، فاصله دهنده، کنترلر) مطابق دستورالعمل زیر است.

 

Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 4

MMAD 3.0μm±25٪ TDD 131.08 ± 6549.21 میکروگرم
GSD 0.875 میکرومتر نرخ ≥0.3 میلی لیتر در دقیقه
FPF ≥70% مقدار باقیمانده اتمیزه شدن ≤0.1 میلی لیتر

 

فرمولاسیون و موارد مصرف دارو

 

فرمول تحویل ترکیبی دستگاه دارو شامل پپتیدها، سوسپانسیون، پروتئین، الیگونوکلئوتید، لیپیدوزوم، داروهای مولکولی کوچک است.

نشانه های قابل استفاده عبارتند از RSV، COPD، PAH، کووید 19، RDS، سرطان ریه، آسم، CF NFCB IPF.

 

 

Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 5

مواد مخدر

 

 

تحقیق و توسعه و آزمایشگاه

آزمایشگاه ما مجهز به ابزارهای اندازه گیری پیشرفته است که به ما امکان می دهد تجزیه و تحلیل عملکرد آئروسل را انجام دهیم.تیم ما از محققان آموزش دیده به دقت بر روی تولید داده های قابل اعتماد در دوره های زمانی کوتاه کار می کند تا عملکرد دستگاه دارو را بررسی کند.با این ابزار، ما می‌توانیم از شرکای خود حمایت کنیم و خدمات تحلیلی را برای آنها ارائه دهیم، در مواردی که پیش‌آزمایش فرمولاسیون آئروسل‌شده نیازی به انطباق با GLP ندارد.

برخی از دستگاه ها عبارتند ازتجزیه و تحلیل اندازه ذرات پراش لیزری، شبیه‌ساز تنفس COPLEY، شیمادزو HPLC، طیف‌سنجی UV-Visible، COPLEY NGI.

Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 6

مسیر خوب

 

توسعه و تجاری سازی محصولات ترکیبی دستگاه دارویی شامل طیف گسترده ای از فرمول های دارویی جدید از جمله داروهای بیولوژیکی نوآورانه ماکرومولکولی و داروهای مولکولی کوچک مانند آنتی بیوتیک ها، اینترفرون ها، آنتی بادی های مونوکلونال، پلی پپتیدها و اسیدهای نوکلئیک.

 

بیش از 10 پروژه در حال انجام با شرکت جهانی بیوتکنولوژی (NDA افشای اطلاعات را محدود می کند)

 

Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 7

اطلاعات تماس