aboutus

Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd.

Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd.
1
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
وارد کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
مارک های: یردوک
تعداد کارمندان: 100~200
فروش سالانه: 5,000,000-8,000,000
سال تاسیس: 2015
صادرات کامپیوتر: 40% - 50%
Total Sales: 1,000,000
دربارهی ما
معرفی

شرکت فناوری پزشکی آینده Qingdao در سال 2014 تاسیس شد.دستگاه‌های نوآورانه ما نقش مهمی در این امر ایفا می‌کنند انتقال آئروسل بیماری های راه هوایی فوقانی و تحتانی

چین Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0

FactoryOverview

کارخانه ما در "دره آکادمیک" شهر چینگدائو واقع شده است، که در آن برخی از شرکت های پیشرفته و نوآورانه قرار دارند و فضای تحقیق و نوآوری قوی است.

 

ما در توسعه محصولات دارورسانی دقیق نبولیزه شده تخصص داشتیم.به عنوان یک تولید کننده حرفه ای در زمینه پزشکی، سیستم کیفیت ISO13485 به ما اعطا می شود.ما همچنین گواهینامه های NMPA، FDA، CE را برای محصولات خود دریافت می کنیم.

 

با پشتیبانی قوی تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت، ما همیشه از همکاری عالی و انعطاف پذیر با مارک های جهانی در تجارت OEM، ODM لذت می بریم.

 

نوآوری در DNA ماست.ما به توسعه دستگاه‌های پزشکی/راه‌حل‌های مدیریتی نوآورانه برای بیماران تنفسی اختصاص داده‌ایم.

ISO 13485

کارخانه تولید ما در شهر چینگدائو، استان شاندونگ شامل کارگاه تولید غیر استریل، آزمایشگاه فیزیکی و شیمیایی، و کارخانه تولید در شهر چانگشا، استان هونان شامل کارگاه تولید استریل، آزمایشگاه استریل 10000 سطح و غیره است که می تواند تولید و آزمایش را برآورده کند. دستگاه های استریل و غیر استریل به طور همزمان.خطوط تولید اتوماتیک و کارگران با تجربه ما می توانند انواع خواسته ها را برآورده کنند و زمان تحویل سریع را تضمین کنند.

 

چین Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0

Lab Services

آزمایشگاه ما مجهز به ابزارهای اندازه گیری پیشرفته است که به ما امکان می دهد تجزیه و تحلیل عملکرد آئروسل را انجام دهیم.تیم ما از محققان آموزش دیده به دقت بر روی تولید داده های قابل اعتماد در دوره های زمانی کوتاه کار می کند تا عملکرد دستگاه دارو را بررسی کند.با این ابزار، ما می‌توانیم از شرکای خود حمایت کنیم و خدمات تحلیلی را برای آنها ارائه دهیم، در مواردی که پیش‌آزمایش فرمولاسیون آئروسل‌شده نیازی به انطباق با GLP ندارد.
خدمات تحلیلی شامل تجزیه و تحلیل توزیع اندازه ذرات آیرودینامیکی، تجزیه و تحلیل اندازه ذرات پراش لیزری، مطالعات شبیه‌سازی تنفس، مطالعات نرخ خروجی، مطالعات باقی‌مانده و مطالعات دوز تحویل‌شده است.

 

چین Qingdao Future Medical Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0

اطلاعات تماس